Gezi

Doğu Asya - Alternatif Bir Gezi Rehberi

Sınırları Kaldırdım serisinin ikinci kitabı Doğu Asya, bir turist olarak başlayacağınız yolculukları, bir gezginin anılarına dönüştürmeyi başarıyor.

Barkod: 9786055029470 Boyut: 13x21,5
Sayfa Sayısı: 352 Basım Tarihi: Ocak 2016 
Kapak Türü: Ciltsiz  Kağıt Türü: 2. Hamur 

Dili: Türkçe

Bilindik gezi kavramını bir adım öteye taşıyarak gittiği her yerde yabancı değil misafir olmak isteyen bir gezginden, alışılmışın dışında bir gezi rehberi.


Uzak diyarları yakına getiren gezgin Okan Okumuş, sırt çantasında taşıdığı anılarıyla Latin Amerika’dan sonra bu kezDoğu Asya’ya götürüyor bizi. Japonya’nın modern sokaklarında yürüyüp Vietnam’ın konuksever sofralarına konuk olacak, Kamboçya’nın tapınaklarından geçerek Tayland’ın yüzen pazarlarına ve Laos’un huzurlu dağ köylerine varacaksınız. Myanmar’da beklenmedik düğünlerden Çin’in antik kentlerine; efsanevi Trans Sibirya tren yolculuğuyla Moğolistan steplerinden geçerek Sibirya’ya uzanan bir yolculuğa hazır olun.


Sınırları Kaldırdım serisinin ikinci kitabı Doğu Asya – Alternatif bir Gezi Rehberi, yeni bir maceraya atılırken gerekli her türlü teknik bilginin yanında, alternatif rotalar, gizli lezzetler, kültür, tarih ve en önemlisi insanlara dair kesitlerle dolu zengin bir Doğu Asya sergisi sunuyor.


Sırt çantanızı alıp yollara düşme vakti!